a

باغ مدرسه خلاق

به باغ مدرسه خلاق خوش آمدید | تلفن تماس : 02122752640  | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

a

موفقیت نیاز به یک برنامه دارد

موفقیت از دید هرکس متفاوت است، برای یک شخص، موفقیت معادل داشتن پول زیاد و برای شخصی دیگر موفقیت معادل قبولی در امتحانات درسی و کنکور است.

اهداف‌تان را بنویسید تا به موفقیت برسید.

هدفی که در دراز مدت بیشترین تاثیر را در زندگیتان خواهد گذاشت، بنویسید وتا زمانی که انجامش نداده‌اید متوقف نشوید. موفقیت از آن شماست.

باورهایتان را تقویت کنید

اگر از افراد موفق بپرسید، اولین قاعده‌ی کامیابیشان چیست، همه‌شان خواهند گفت: خودشان و کاری که انجام می‌دهند را باور دارند و از ابراز این باور نمی‌ترسند.

رویاپردازی کنید، انسانهای موفق رویا پردازند. تصور کنید هم اکنون به خواسته‌هایتان رسیده‌اید. اگر رویایتان ملکه‌ی ذهن‌تان شود، مطمئن خواهید شد که تنها نتیجه و پیشامد ممکن همین است و تلاش می‌کنید راه‌هایی را پیدا کنید تا رویاهایتان به وقوع بپیوندد.   

برای موفقیت روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید

استخدام مربی شخصی، عضویت در باشگاه ورزشی، تهیه‌ی غذاهای سالم، خریدن کتاب و پرداخت‌ هزینه‌های آموزشی ولخرجی نیستند، بلکه سرمایه‌گذاری‌اند. سرمایه‌گذاری روی خودتان مهم ترین راه موفقیت شماست.

وقت خودتان را با موبایل، شبکه‌های اجتماعی و سریال‌ها تلف نکنید.

انسانهای موفق حتی برای وقت خود برنامه ریزی می کنند.

با خواب و استراحت کافی، خلاق‌تر شوید.

باور کنید یا نه، داشتن خواب خوب یک عامل موفقیت در زندگی محسوب می‌شود! علاوه بر این، قدم زدن قبل از خواب یکی از راه‌های بهبود خواب و طولانی‌شدن عمر است.

برنامه ریزی داشته باشید تا موفق ترین باشید.

همواره قبل از خواب به بررسی برنامه روز بعد خود بپردازد در اینصورت قادرمی شوید صبح‌ها بعد از بیدار شدن بلافاصله به سراغ فعالیت روز و آنچه باید انجام دهید ب‌روید . با برنامه ریزی خوب قطعا موفق می شوید.

زیاد نگران پول نباشید

به دنبال پول بودن، مخصوصاً اگر در ابتدای راه شغلی خود باشید، نتایج جالبی به دنبال ندارد. بهتر است مهارت‌ها و دانش خود را تقویت کنید که در بلندمدت، هم برایتان پول به همراه می‌آورد و هم شادی و هم موفقیت.

متمرکز و با پشتکار مسیر را ادامه دهید.

تفاوت شکست و پیروزی این است که بتوانید پس از زمین خوردن بلند شوید برای موفقیت پشتکار بسیار باارزش‌تر از استعداد است. هنر تمرکز نیز در زندگی و کسب‌وکار موفق نقش مهمی دارد.  

هنگامی‌که بر چند کار مشخص متمرکز شوید، بسیار بهتر و موفق تر عمل می‌کنید. اگر خود را با اهداف مختلف  و پراکنده سرگرم کنید، وقت کافی برای توجه به هیچ‌کدام نخواهید داشت.

مثبت اندیشی، راه فرصت‌ها را در زندگی باز می‌کند و موفقیت به ارمغان می آورد.

فرصت‌ها همیشه در اطراف ما هستند. فقط باید بتوانیم آن‌ها را ببینیم. وقتی نگاه مثبتی داشته باشید، می‌توانید از هر اتفاقی برای یک زندگی شاد و موفق استفاده کنید.

یک تغییر مثبت بوجود بیاورید و یک کار خوب کنید. 

اگر می‌خواهید یک کارآفرین موفق بشوید لازم است، ایده‌ای داشته باشید که بتواند، تغییری مثبت در زندگی دیگران ایجاد کند. کسب و کار یعنی همین که بتوانید تغییرات بزرگی در این دنیا ایجاد کنید.

به نظر من این برای کارمندان یک شرکت هم خوب است، که از کار کردن در شرکتی که می‌دانند در دنیا کارهای خوبی انجام می‌دهد و موفق است، لذت ببرند.

برای خانواده‌تان زمان بگذارید و سپردن کارها به دیگران را بیاموزید.

یکی از اولین کارهایی که به عنوان یک کارآفرین موفق باید کرد، آموختن هنر سپردن کارها به دیگران است..

کسانی را پیدا کنید که در اداره روزانه یک شرکت از شما بهتر باشند و با این کار وقت خود را، برای فکر کردن به موضوعات مهم‌تر و وقت گذراندن با خانواده، آزاد کنید.

آخرین قاعده و توصیه‌ای که برای‌تان داریم این است: ادامه دهید و ادامه دهید. گاهی شرایط سخت می‌شود و راه به‌نظر طولانی می‌آید. اما شما باید فقط ادامه دهید و از حرکت نایستید تا به موفقیت برسید.

ارسال یک نظر

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور